Прогноз погоди на квітень 2020

Оскільки зима в новому році видалася доволі теплою, з першими промінчиками весняного сонця господарі відразу взялись до городніх робіт. Але чи не зашвидко? Синоптики вже встигли повідомити про те, якою буде погода у квітні 2020, проте їхні прогнози дещо відрізняються.

Прогноз від Анатолія Прокопенка

Заступник керівника Укргідрометцентру – А. Прокопенко – дав зрозуміти українцям, що квітень буде порівняно теплим місяцем. Температура повітря, ймовірніше за все, буде приблизно на 1,5-2 градуси вищою, ніж звичайно за нормою. Інша особливість місяця – суттєве зменшення опадів – приблизно на 50-70%, аніж в минулі роки в цьому ж місяці.

Середня температура за місяць по всій країні становитиме 9-12°С. Звісно, так буде не по всіх регіонах. В горах традиційно очікується на 4-5 градусів нижче, аніж по інших областях. На півдні буде тепліше – до 11-12 градусів із позначкою плюс.

Звісно, дає зрозуміти Анатолій Прокопенко, не обійдеться і без «холодних періодів». Таких варто очікувати після 10-го числа. На кілька днів температура опуститься на 4-5 градусів нижче, аніж звичайно. В квітні ще будут заморозки. Більше морозяних ночей буде на заході, півні країни та в горах. Температура повітря тут може ще опускатися до -2-3°С в ночі.

Яка буде погода у квітні 2020 – прогноз Леоніда Горбаня

Синоптик, що знається на народних методах визначення майбутньої погоди, – Леонід Горбань дає ще гарячіший прогноз. За його переконанням, прохолодним буде лише перший тиждень квітня. По суті, він буде м’яким продовженням зими. Після 7-8-го в Україну прийде по справжньому тепла весна. Температура повітря в окремі дні прогріється до позначки +17°С, а подекуди і +20°С. Квітень в 2020 році буде дуже схожим на травень.

Між тим, вказує синоптик, не обійдеться і без прохолодних днів. Вітряної погоди варто очікувати в період 19-21 квітня.

Загалом, усі синоптики попереджають про такий тривожний сигнал, як зменшення опадів. Не варто забувати, що осінь минулого року була доволі сухою, безсніжною була і зима 2020-го року. Не отримавши достатньо вологи, рослини не зможуть дати очікуваної номи плодів. Найбільше від дефіциту води можуть постраждати ярі культури.

Народні прикмети

Дізнатись про те, якою буде погода у квітні 2020-го року може і кожен охочий українець. Для цього просто потрібно пильніше придивитися до природи, як це робили наші пращури.

Теплої весни варто очікувати в тому разі, якщо на дворі видно багато жайворонків.

Закінчаться усі нічні заморозки, як тільки зацвіте черемха.

Ранковий туман в квітні вказує на теплу та сонячну погоду в день.

Дощ, який в квітні розпочинається з великих крапель, не буде тривати довго.

Голосно співає півень в холодний день, віщує швидке потепління незабаром.

Домашні тварини лягають на вулиці в ту сторону, з якої очікують прихід холоду.

Якою буде погода на свято Благовіщення (07.04), такою буде і на свято Великодня (19.05).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *