Якою буде погода на Великдень у 2020 році

Якою буде погода на Великдень  це питання, яке завжди цікавить багатьох людей. Велике свято, прекрасна пора року, зазвичай, хочеться щоб був гарний настрій і погода цьому лише сприяла. Так само це період початку роботи на земельних дільницях  городах, дачах, фермах. Кожному хто має відношення до вирощування різних рослинних культур на землі, не може бути нецікавим, що чекає їх у цьому весняному сезоні. У 2019 році весна була холодна, і в цілому погода не була сприятлива для роботи на землі. Так яка ж погода чекає нас у 2020 на Великдень? Зараз розберемо.

Прогноз погоди  справа сама по собі не з легких, особливо зараз, коли кількість катаклізм на планеті значно зросла буквально за кілька років, і передбачити погоду спираючись на виведені раніше фактори стає все складніше.
Практично завжди, перший місяць весни, досить холодний, а попередні кілька років доводять, що і зовсім березень як 4-й місяць зими, і в цьому році виключення не очікується.

Народні прикмети

Спостережливість і цікавість завжди були властиві людині, за своєю природою, і до погоди це теж відноситься безпосередньо. Так ще багато років тому, спостерігаючи за тваринами, визначали “настрій” погоди для кожного місяця. Наприклад, про відсутність морозів могли судити по перельоту дроздів  якщо він був ранній, значить морозів не буде.
Також, досить важко не помітити той факт, що синиці намагаються підлітати і селитися ближче до житла людей, коли очікується наближення холоду.
А якщо 8 березня вітер кардинально змінив напрямок і дув з західної сторони  це віщувало тепло. Так само всі знали, що раннє і різке потепління, як правило, нічого хорошого не несло, раннє тепло  чекай ще холодів.


Ще однією яскравою прикметою вважалося що швидкий прихід можна було очікувати в залежності від кількості птахів, що прилітають  чим їх більше прилітало тим раніше прийде і тепло. А завзяте щебетання цих птахів  обіцяло швидке сонечко і позбавлення від теплого верхнього одягу.

Також від людського погляду не могли сховатися і дикі звірі, спостерігаючи за їх поведінкою, також робили свої прогнози. Наприклад, хутрове забарвлення таких тваринок як зайці, лисиці  завжди давали людині чітке розуміння про те чи скоро тепло або навпаки несподіване похолодання. Зимовий світлий окрас говорив, що ще будуть холода, а темній про те, що тепло вже зовсім близько.
2020 рік не буде винятком і до нього також можна застосувати всі народні багаторічні спостереження. Поганою прикметою вважалося працювати на велике свято Благовіщення (7 квітня) – в цей час намагалися зовсім нічого не робити. Переживши холод цього періоду можна було сміливо очікувати тепла.

Час Великодніх днів завжди було періодом різної погоди “тут тобі дощ, тут тобі сонце” – таке явище спостерігається досі.

Що стосується сучасних синоптиків, то вони обіцяють нам не саму приємну весну цього року.
Перший місяць очікується морозний, а останній  посушливий. Дощів, пророкують не чекати.
Квітень буде холодним і сирим. Так що весняний настрій кожному доведеться створювати самостійно.

Попередні кілька років досить яскраво демонструють, що українські широти потроху втрачають поняття “сезон  осінь і сезон  весна”, вони з кожним роком зменшуються в своєму періоді. Тепер швидше за все зима переходитиме в літо і літо в зиму.

Але не дивлячись на всі прогнози синоптиків, будемо сподіватися, що погода не тільки на Великдень, а й весь сезон нас буде радувати теплими промінчиками сонця і приємним легким вітерцем.

Гарної Вам погоди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *