Гороскоп на 2020 рік для всіх знаків Зодіаку

2020-й рік радить кожному знаку Зодіаку бути максимально наполегливим і твердим у питанні  досягнення поставлених цілей. Для цього року доречна приказка «Хто вміє наполегливо попрацювати, той і буде в достатку жити!». Працьовитих удача буде супроводжувати цілий рік.

Покровителем нового року є Білий Металевий Щур, а значить працьовитість і цілеспрямованість будуть нагороджені повною мірою. Східний гороскоп вважає Щура мудрою твариною з високим інтелектом. В цей рік не варто нехтувати дрібницями, оскільки будь-яка подія для цієї тварини має велике значення.

Рік під знаком Щура завжди пов’язаний із грошима та фінансами, а значить якщо задати собі мету і докласти потрібну кількість зусиль – обов’язково отримаєш бажаний результат.

Особливо пощастить в таких справах  земним знакам, а саме: Тельці, Діви і Козероги.

І так, до всіх по черзі.

Овен

Для вогняного знаку Овна 2020-й рік буде дуже динамічним, оскільки їх планета Марс, досить часто курсуватиме по їх знаку Зодіаку. Така подія обіцяє представникам знаку Овен успішні починання у всьому, особливо в сфері бізнесу і фінансів. А досягнуті вершини здивують дуже багатьох. Овни можуть ставити собі найсміливіші та зухвалі плани та цілі на рік – вони всього досягнуть. Успіх Овнів у 2020 році є незаперечним.

Телець

Тельці можуть сміливо випробовувати удачу в азартних іграх, в лотереях, так як вона обіцяє їм виграші і перемоги. Представникам цього знаку буде нереально щастити напротязі всього 2020-го року. На них  чекає все найкраще – любов, прилив сил та великої енергії. Їх життя буде насичене подіями серйозних змін, у тому числі це може бути нове місце проживання, можливо це просто події, які будуть пов’язані з питанням ерухомості. Темп життя Тельців у новому році помітно прискориться, але все буде складатися якомога краще. Також у цьому році буде кілька вдалих закордонних поїздок, якщо ж були плани на еміграцію, то варти втілювати їх у життя саме в цьому році. Що стосується ставлення Тельців до навколишнього світу, то цей рік несе для них серйозні зміни. Хтось вирішить отримати ще одну освіту, хтось задумається над  підвищенаям кваліфікації, а хтось і зовсім податися до монастиру.

Близнюки

Для Близнюків 2020 рік буде не дуже успішним, у порівнянні із земними знаками. Досить гостро може стати питання банкрутства, спілкування з недобрими людьми, аварій і навіть катастроф. Також є небезпека потрапити під якісь звинувачення і навіть наїзди. Цілком можливо виникнення ситуації пов’язаної з криміналом. Тому зірки рекомендують Близнюкам цього року бути обережними в спілкуванні з людьми і бути уважними навіть до друзів. Не радять зірки також гнатися за легкими грошима і наживою, і не варто вкладатися в що-небудь на протязі всього року! Рекомендація для Близнюків на 2020-й: відпустити думки про матеріальні цінності і більше приділити уваги собі, а саме здоров’ю і відпочинку!

Рак

Досить непростим стане цей рік і для представників знаку Рак. У них буде присутнє почуття розбитості та пригніченості. Цілком можливі неприємні події такі як судові справи, розлучення, юридично складні ситуації. Крах бізнесу, партнерських та ділових відносин може несподівано звалитися на їхні голови. Тому зірки радять, в першу чергу зосередитися на емоційному здоров’ї та взаємовідносинах в сім’ї. Не варто багато сил вкладати в побудову кар’єри, краще приділити більше уваги господарським справам (будинку, саду, городу). По можливості більше часу провести у колі сім’ї.

Лев

Перша половина року може неабияк задіти егоїзм сурових Левів, особливо у відносинах з близькими і в любові. Левам, які вільні, буде досить непросто знайти свою пару. Їм треба готуватися до складнощів – збереження стосунків у сім’ї. Можливим може стати розлучення. Але друге півріччя обіцяє реалізацію бажань, знаходження компромісів, хороше просування по кар’єрних сходах або успіх у бізнесі. Так що для представників цього знака друга половина року цілком дасть можливість розслабитися і насолоджуватися життям!

Діва

Для Дів 2020-й рік буде сприятливим періодом. Вони досить легко зможуть знайти роботу та реалізуватися у власній справі. Дів чекає успіх у любовних справах, особливо вільних – у цьому році вони зможуть знайти справжню любов. Цей рік принесе відчуття радості Дівам, і часто вони будуть поводити себе спонтанно, хоча це і не властиво їм в принципі. Представниці жіночої статі отримають масу вдалих подорожей, де цілком можуть зустріти свою пару по життю. Так що для Дів 2020 обіцяє бути дуже насиченим на яскраві події у всіх сферах життя.

Терези

Для представників цього знаку рік буде досить непростим: багато складнощів з вибором та купа заплутаних ситуацій. У справах сімейних теж чекають несподіванки. Весь 2020 рік буде несприятливий для зміни місця проживання, тому краще не робити різких змін в житті. Вірогідні сварки з родичами. Також досить важким може бути рік в кар’єрі – це можуть бути і звільнення, пониження в посаді і т.п. Також варто приділити увагу власному здоров’ю. Для Терезів робити вибір – це найбільша їх слабкість, тому для них на 2020-й рік зірки рекомендують бути більш обережними і уважними ніж зазвичай!

Скорпіон

Скорпіонам зірки радять розслабитися в 2020 році. Весь рік буде помірно тихим і спокійним. Досить успішними будуть всі поїздки, особливо далекі. Для тих хто працює в сфері торгівлі рік обіцяє бути дуже успішним. Але потрібно бути уважним і обережним, так як імовірна небезпека зустріти шахраїв і потрапити в неприємні ситуації пов’язані з транспортом, можливе викрадення авто. Порада Скорпіонам – утриматись в цьому році від покупки автотранспорту. Також варто бути уважними у відносинах з друзям, родичами і “доброзичливцями” – довіряти потрібно тільки собі! У питанні кар’єри Скорпіонам не варто намагатися нічого змінювати, нехай все йде своєю чергою. Якщо представникам цього знаку буде притаманна постійна втома і бажання змінити середовище – краще так і зробити, змінити місце проживання і переїхати.

Стрілець

Нелегкий рік чекає і представників знака Стрілець. Їм доведеться трохи “затягнути паски” в питаннях фінансових. Негативний вплив на їх матеріальний стан може мати Сатурн і Плутон в цей період. 2020-й рік буде для них досить важким, оскільки всі сфери їх життя – і сімейна, і любовна, і матеріальна – будуть зазнавати складності. Можливі розлучення і розставання на підставі цього можлива навіть втрата всього майна. Так само можливі фінансові дилеми та проблеми з партнерами.

Козеріг

Рік Сталевого Щура принесе Козерогам почуття переможців. Вони будуть відчувати себе на вершині, і про них буде сказана фраза «номер один!». На протязі всього року вони будуть отримувати приплив сил і енергії. Почуття постійно супутньої удачі у всьому, буде переслідувати їх постійно. Для представників знака Козеріг 2020-й рік стане дуже бурхливим періодом і стартом великих і серйозних справ. Козероги в цьому році зможуть стартувати з новими цікавими проектами, які будуть їх справою на найближчі років 30. Також у цьому допоможе планета, яка символізує щастя і успіх – Юпітер, вона увійде в їх знак вже в цьому році. Ця планета безліч нових можливостей – почати справу, над яким думали вже давно, досягти успіху в кар’єрі та самореалізації.

Водолій

Хоч для Водоліїв цей рік зірки знаменують нейтральним, він все ж скоріше буде успішним. Всьому виною стане розум і кмітливість представників цього знака, які раз у раз будуть рятувати їх з виникаючих ситуацій – неординарні ідеї, новаторські способи і підходи будуть виручати. Кінець року може принести цікаві перспективні справи, оскільки саме в цей період Сатурн і Юпітер вже увійдуть в ваш знак – знак Водолія. Варто бути більш уважним у кінці року, так як назрілі справи можуть стати перспективою на багато років вперед. У першому півріччі Водоліям потрібно бути обережніше з таємними ворогами – не варто розпорошуватися довірою, краще прислухатися до власної інтуїції. Рекомендації, поради та підказки навіть від близьких можуть привести до краху, банкрутства та навіть серйозних проблем, тому Водолії – покладайтеся тільки на себе в 2020 році! Грошей в борг давати кому-небудь, навіть родичам, категорично не рекомендується. Також цей рік стане дуже насиченим на поїздки і подорожі. А взагалі цей рік буде часом величезних можливостей. Так що Водолії не пропустіть свій шанс!

Риби

Перше півріччя для представників знака Риби обіцяє бути тихим і в міру спокійним. У цей період краще не планувати жодних далеких поїздок, і бути обережним при зміні роботи. Друге півріччя несе бурхливий вир подій – любов, серйозні ділові проекти, щастя, всі події будуть нести перспективні і благотворні зміни в житті. Нептун, свого роду, як символ любові і щастя, пройде по знаку Риб, а ще й як планета цього знаку, привнесе в їхнє життя то чого раніше не вистачало – ясність в незрозумілі ситуації, покаже рішення, яке не могли знайти, і в цілому благополуччя в життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *