2020 рік – якої тварини за східним гороскопом. Все про символ року 2020

Зовсім скоро розпочнеться новий рік. Яким він буде та що принесе кожному із нас – точно не відомо нікому. Спробувати спрогнозувати потенційні ризики та успіхи пропонує східний гороскоп. Як відомо, давні китайці вірили, що кожен рік має свого покровителя. Його смаки, характер, поведінка, вподобання, відповідно до східної філософії, може впливати на ті чи інші події. Розуміючись на зодіакальних тонкощах, людина, запевняли китайці, зможе привернути щастя на свій бік. Білий Металевий Щур – символ 2020 року. І саме про нього розповідатимемо дальше.

Тварина-символ 2020 року

На чолі зодіакального кола в новому 2020-му році опиниться, як було сказано раніше, Металевий Пацюк, або попросту – Щур. Як і кожного року, тварина-символ повинна мати свій колір. Протягом 2020-го ним буде білий. Замінивши собою підступну Жовну Свиню, він, нарешті, сприятиме успішній реалізації довготривалих планів. Здійснити заплановане кожен українець зможе в будь-якій сфері свого життя: чи то особисті стосунки, котрим давно перейти в узаконений шлюб, чи то бізнес-проект, що ніяк не покаже своєї ефективності… Між тим, не варто сподіватись, що Пацюк так люб’язно принесе у своїх крихітних лапках вам перемогу. Справитись із завданням доведеться самостійно. Частенько робота буде важкою, тривалою та виснажливою. Проте, нагорода обов’язково знайде свого переможця.

Тваринка, що надійно прикривається металевою «бронею», точно не дасть кроку назад. Цілеспрямованість, рішучість, готовність до дії і, навіть, бою. Амбітність, цілеспрямованість та впертість – важливі якості тварини, що ймовірно, передадуться й людям.

Безумовною перевагою Білого Щура є його холодний розум та звільнення від емоцій. В іншому разі (якби емоції поєднались із надмірною амбітністю та дієвістю) можна б було наламати чимало дров.

Щур не панікує через дрібниці. Він доволі акуратний та обережний у своїй роботі. Саме тому він і не дратує інших людей, не провокує суперечок та конфліктів, адже з будь-якої складної ситуації можна виплутатись завдяки власному інтелекту.

Коли прийде час Пацюка?

Період настання Нового року в східних народів дещо відрізняється від українського. Вде протягом багатьох років поспіль китайці орієнтуються на фазу місяця. Таким чином, Свиня не зможе покинути свій пост традиційно першого січня. В 2020-му, як стало відомо заздалегідь, місячна фаза зміниться в період між 20 січням та 20 лютим.

Деякі астрологи вже з’ясували, що найбільш ймовірно, Щур вступить в свої права 25 січня. Пробуде на чолі зодіакального кола він аж до 11 лютого 2021 року.

Чого чекати від Білого Щура: перспективи року

Враховуючи якості тварини-символа року, його стихію та колір, можна прийти до висновку, що рік видасться плодотворним. Астрологи, що вірять в гороскопи, переконані, що конфліктів та суперечок значно поменшає. Є ймовірність, що військовий конфлікт на сході країни теж вдасться нарешті залагодити завдяки інтелектуальному вирішенні питання. Щур здатен зробити непомітні пастки та вийти сухим із води.

Ті, хто прислухаються до порах східної філософії, та більше уваги будуть приділяти роботі, плануванню та логічному розрахунку, мають усі шанси добитись стрімкого кар’єрного росту, а також накопичити грошей. Матеріалістичний Пацюк посприяє нагромадженню капіталу. Ймовірні якісні великі покупки та інвестиції.

Характер людей,  народжених в рік Пацюка

Люди, народжені в рік Щура, є природженими лідерами. В них гострий розум та чарівна вдача. Вони легко керують людьми, а тому часто займають посади керівників відділів та навіть цілих організацій.

Люди-Пацюки не мають проблем із комунікабельністю. Вони з легкістю зачаровують свого опонента, у людей викликають довіру. З ними охоче товаришують, ведуть спільні проекти, відпочивають та, навіть, одружуються.

Легка «енергія» дозволяє Щурові збирати довкола багато людей, однак вони ніколи не втрачають влади над своїми почуттями та розумом. Він (вона) ніколи не поставить чужі інтереси вище, аніж власні. Звісно, інтелектуальні можливості знаку, дають змогу Щуру досягти своєї цілі непомітно для інших.

В перелік інших позитивних якостей Пацюків варто віднести їхню енергійність ат відповідальність. Якщо ці люди беруться за вирішення якогось питання, то вони обов’язково виконають усе можливе та досягнуть наміченої цілі. Навіть, якщо не усе буде вдаватися у них відразу, вони ніколи не будуть перекладати відповідальності за свої рішення чи спільний результат на когось іншого.

Ці знаки належать до категорії «накопичувачів». Вони просто не вміють жити одним днем. Вони завжди думають про майбутнє, а тому дуже полюбляють планувати. Саме тому в щуриків часто під рукою опиняється блокнот, де просто таки по пунктах розписані етапи їхнього розвитку чи список важливих справ. Так, вони вміють себе контролювати.

Найкращі стосунки у представників знаку можуть скластись із такими зодіакальними фігурами, як: Змія, Мавпа, Кролик. Ближче до нейтрального рівня відносин варто віднести стосунки із Півнем, тигром та Конем. І найскладніше Пацюкам дійти до спільної згоди з Биком та Козлом.

Стихія Нового року

Окрім традиційних стихій, як от: земля, вода, повітря та вогонь, давні китайці відзначали й інші. Так, наприклад, Стихією Пацюка вважається метал. Як і інші метафізичні речі, стихія, вірили давно китайці, здатна певним чином впливати. Метал здатен врівноважувати та заспокоювати емоції. Відтак, більше сконцентруватись можна на самій дії та результаті.

Не варто забувати, що метал – твердий та міцний. Він додає напористості та дієвості. Це дає надію, що розпочаті вже давно справи все ж таки будуть завершені в новому році. Стихія металу змусить по-іншому подивитися на себе: стати більш вимогливим до власного «я» та рішучим. Разом із тим, запевняють астрологи, не усі особи зможуть витримати надлишок енергії металу. Це загрожує пониженням самооцінки, депресією, втратою віри в себе.

Актуальні кольори 2020

Як відомо, колі неабияк впливає на емоційний стан людини, здатен заспокоювати чи врівноважувати. Знавці східних гороскопів запевняють, що вибрані відтінки можуть також вплинути на успіх у вирішенні певних питань. Так, запевняють китайські астрологи, протягом року перевагу варто віддавати кольорам, що імпонують тварині-символу року.

Основним кольором року Щура 2020 стане білий. Це колір чистоти, естетики, нематеріального блага, духовного наповнення. Він здатен врівноважити та змусити думати логічно. Колі оберігає від надмірного натиску енергії металлу та оберігає від необдуманих вчинків. Присвятивши свій час духовному очищенню, особистісному розвитку, україхнцям вдасться досягти неабияких досягнень в житті.

Разом із білим, використовувати в рік Пацюка варто й такі відтінки:

 • світло-сріблястий;
 • світло-бежевий;
 • молочний.

Вони повинні бути не тільки присутніми в гардеробі, доречним стане облаштування інтер’єру в таких кольорах. Аксесуари, макіяж, манікюр, дрібнички в домі та авто – чим більше ви огортаєте себе тематичним кольором, якщо вірити в гороскопи, тим більше він сприятиме вам.

Обираючи одяг, перевагу варто віддавати тканині із легким металевим блиском, наприклад шовку чи атласу. Найкрщим аксессуаром року стануть великі білі квіти.

А от надмірність прикрас, візерунків, камінців, навпаки, можуть відштовхнути Щура. Скромна вишуканість – тренд 2020.

Що принесе успіх?

Знавці східних гороскопів склали перелік тих речей, які, на їхню думку, можуть посприяти успішному вирішенню певних питань.

 1. Успішними, вказують астрологи, повинні стати для українці цифри 2 та 3, а також усі багатозначні цифри, що вміщують 2 і 3, наприклад: 233, 32, 232 тощо.
 2. Найвдалішими для починання певних подій повинні стати дати 13 та 4. Однак, мова йде не про календарні дати, а про дні місячного циклу ( тобто від появи на небосхилі одного молодика, до появи наступного).
 3. Що ж стосується місяців року, то успішними, відповідно дол. Східної філософії, в рік Пацюка повинні стати: лютий, травень, вересень.
 4. Перевагу потрібно віддавати зеленому, золотому та синьому кольорам.
 5. Якщо ж дарувати букети, тоді найвдаліший варіант – композиція із африканських ніжних фіалок та лілій.
 6. Для подорожей в 2020-му році краще обрати західні Європейські країни.

Здоров’я в рік Пацюка?

Людей, народжених в рік Щура, здебільшого, природа наділяє хорошим здоров’ям. Вміння вирішити свої проблеми спокійно, зберігає цим особам нерви та розвиває їхній інтелект.

Не будуть мати українці серйозних проблем зі здоров’я у 2020 році, якщо будуть дотримуватись основних правил тварини-символу:

 • дотримуватись режиму в харчування, роботі, відпочинку, сні;
 • дбати про здорове харчування;
 • відмовлятися від надмірного споживання їжі та алкоголю;
 • завжди бути в русі та уникати застою.

Фінансовий прогноз

Пацюк не терпить необдуманих та непевних кроків. Професійного розвитку та успіху в бізнесі зможуть досягти лише ті, хто ретельно обдумує кожен свій крок та вміє складати стратегії. Разом із тим, не чужі Щуру і філософські роздуми. Важливо, щоб вони були не просто заради самих роздумів, а передбачали якийсь результат.

Не любить символ 2020-го року різноманітних авантюр. Сумнівні проекти краще навіть не починати, адже, з найбільшою ймовірністю, і рік Щура вони закінчаться невдачею. Витрачати кошти доречніше на якісь конкретні речі. Успішною в новому році обіцяє стати інвестиція в нерухомість, засоби виробництва, автотранспорт. Проте і відпочинок – також непогане вкладення у власного себе. Час відпустки може бути корисно витрачений на покращення свого здоров’я та генерацію цікавих ідей.

Люди, що звикли економити, в новому 2020-му році відчують усі переваги такої якості. Їм, нарешті, вдасться накопичити непоганий капітал чи «фінансову подушку» на майбутнє.

Сім’я та стосунки

Щур – зовсім не конфліктна особа. Тому стосунки і в родині, і в колективі повинні бути хорошими. Люди із знаком гороскопу Пацюк легко знаходять спільну мову. Вони вміють попередньо оцінити важливість кожного свого слова, а тому серйозних конфліктів та скандалів у 2020-му році не передбачається.

Самотні особи мають усі шанси побудувати міцну родину в новому році. Молодята відразу стануть одне одному вірними та розумними партнерами, зможуть доповнити одне одного та викрутитись у складних ситуаціях разом. Як вказують китайські астрологи, укладені в рік Пацюка шлюби входять в перелік найбільш щасливих та тривалих.

Нехай усім щастить в новому 2020 році Щура!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *